Icon Pop Quiz, loja me “fiksuese” per smartphone

Ky lajm u publikua më: 24/01/2013 11:50:03 AM

Nje nga tregjet me aktiv per momentin jane dhe lojrat falas apo me pagese ne Appstore per produktet Apple si dhe Google Play per Android. Nje nga lojrat qe ka pushtuar se fundmi te gjithe te rinjt neper bote eshte dhe Icon Pop, nje kuiz i cili nderthur enigmen per te gjetur personazhe te ndryshme nga zhanre si filma, muzik, aktor apo dhe perzonashe feminor sic mund te jete Superman, Iron Man etj.

 

mzl.itbjiloa.320x480 75 Icon Pop Quiz, loja me fiksuese per smartphone

 

Nese deshironi te dini me shume rreth kesaj loje ose pse jo dhe t’a shkarkoni ate per smartphonin tuaj atehere mund t’a beni fare thjesht nga faqja zyrtare nderkohe qe nese jeni te interesuar te gjeni “pergjigjet” per secilin nivel atehere mund ti gjeni nepermjet icon pop quiz answers

Asnjë Koment.

Përgjigju

More in Lojra
xbox
Platforma e re për lojra e Microsoft do të quhet ‘Xbox’

Shumë spekulime flisnin për platformën e re të lojrave nga Microsoft që do e kishte emrin 'Durango' ose 'Xbox 720'....

Close