Fillon aktivitetin kompania Plus

Ky lajm u publikua më: 10/12/2010 8:38:15 PM
 • plus Fillon aktivitetin kompania Plus
 • Operatori i 4-te celular ne Shqiperi ka filluar aktivitetin e tij. Edhe pse ne fillim ishte menduar nje lansim ne muajin Korrik, shkaqe te paditura ben qe Plus te fillonte me disa muaj vonese
 • Nje nga risite qe sjell kompania Plus eshte fakti qe ju mund te porositni numrin tuaj te celularit direkt nepermjet Interneti, mjafton te vizitoni faqen zyrtare Plus
 • Duke qene nje kompani e re ne treg, vjen me nje oferte goxha joshese per 10,000 abonentet e pare:
 • 10,000 abonentët e parë PLUS, përfitojnë 10,000 minuta FALAS gjatë gjithë vitit…
  Të gjithë abonentët e rinj PLUS me parapagesë, që do të aktivizohen gjatë periudhës së këtij promocioni, do të përfitojnë:

  • 100 Lekë kredit fillestar – kohë komunikimi për t’u shpenzuar ku dhe si të duan
  • 100 SMS kombëtare – për të komunikuar dhe shpërndarë falas numrin e ri PLUS
  • 10,000 minuta brenda rrjetit PLUS
  • Internet pa limit FALAS
 • Aktivizimin FALAS të shërbimit Miqtë PLUS për të folur me tarifat më të lira me numrat e tyre të përzgjedhur
 • Plus eshte kompania e pare celulare ne Shqiperi me aksioner 100 % Shqiptar. Nuk na mbetet gje tjeter pervecse t’i urojme suksese ne nje treg kaq te konsoliduar sic eshte ai i operatoreve celulare
 • Vizito Faqen e Plus

Vizitoret kerkuan termat:

 • kompania celulare plus
 • kompania plus
 • kompania plus albania
 • kompania celulare plus albania
 • kompania plus celulare
 • plus kompania celulare ne shqiperi
 • kompania plus ne shqiperi
 • kompania celulare plus ne shqiperi
 • plus kompani celulare
 • plus kompania celulare

Trackbacks/Pingbacks

 1. Tweets that mention Fillon aktivitetin kompania Plus -- Topsy.com - 10/12/2010

  [...] This post was mentioned on Twitter by Olgi Zenullari, Tech.al. Tech.al said: Fillon aktivitetin kompania Plus http://goo.gl/fb/9JO2p #shqip [...]

Përgjigju

More in Mobile
iphone-v-g1-0908
Android preferohet nga meshkujt, kurse femrat Iphone

Kompania "Nielsen" ka prezantuar një sondazh për përdorimin e telefonave të mençur, tani sistemet e telefonave duket se po vecohen...

Close