Dergoni SMS Falas me Eagle Mobile

Ky lajm u publikua më: 20/12/2010 8:55:38 PM

Eagle Mobile eshte kompania e pare shqiptare e cila ka ofruar nje sherbim vertet interesant per te gjithe abonentet e tij

Ju keni mundesine te dergoni 15 SMS falas cdo dite, ku do ju duhet te paguani vetem per SMS-ne e pare. Aktivizimi i ksaj oferte eshte mjaft e thjesht dhe behet direkt nga faqja zyrtare e Eagle Mobile

sms falas Dergoni SMS Falas me Eagle Mobile

Vendosni numrin tuaj dhe do merrni nje sms ne celularin tuaj (nje kod) ku mund ta perdorni per te derguar sms miqve tuaj ne rrjetin e Eagle Mobile

Vizitoret kerkuan termat:

  • sms falas
  • eagle mobile logo
  • eagle mobile oferta

Trackbacks/Pingbacks

  1. Tweets that mention Dergoni SMS falas me Eagle Mobile -- Topsy.com - 20/12/2010

    [...] This post was mentioned on Twitter by Jonian Dervishi. Jonian Dervishi said: Tech.al: Dergoni SMS Falas me Eagle Mobile http://bit.ly/gBYPPA [...]

Përgjigju

More in Mobile
vodafone-tm-wallpapers_9617_1920x1200
Blackberry Smartphones ideal per teknologjine 3G

Tashmë që Vodafone ka sjell në treg teknologjinë 3G do të kemi një kapacitet më të lartë për transmetimin e...

Close